Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pierwszy dzień ze strefą płatnego parkowania. Wasze opinie

Utworzony przez jadwiga, 1 października 2012 r. o 11:21 Powrót do artykułu
Za 0,5 złotego można wykupić postój do 15 minut ale o tym nik nie mówił, ciekawe dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jola napisał:
Za 0,5 złotego można wykupić postój do 15 minut ale o tym nik nie mówił, ciekawe dlaczego? [/quote] [quote name='Jola' timestamp='1349103861' post='679450'] Za 0,5 złotego można wykupić postój do 15 minut ale o tym nik nie mówił, ciekawe dlaczego?
Przecież to oczywiste, bo parkomaty nie wydają reszty. To nic że masz sprawe na 10 min, a masz całą piątke... Sprzedadzą ci czas na parkowanie na ponad 2 godziny... a że nie potrzebujesz to już nie ich sprawa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co mają zrobić mieszkańcy stref w tym temacie niewiele informacji a kontrolerzy już dzisiaj sprawdzali czy zaparkowana samochody posiadają za szybą bilecik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorzej to mają chyba pracownicy urzędu skarbowego... dziś cały dzień chodzili po korytarzach i wymieniali się informacjami, gdzie zaparkować za darmo samochód, a pod urzędem puste miejsca - bo płatne. Aż mi się ich szkoda zrobiło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry pomysł !!! W końcu człowiek który ma coś do załatwienia i jest umówiony na konkretną godzinę może śmiało jechać autem i mieć pewność że szybko zaparkuje za 2 zł, a nie będzie musiał szukał miejsca 20 minut aby zaparkować bo banda urzędników wozi tyłki autami i blokuje ludziom miejsca !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz zobaczycie mili Państwo jak łatwo i szybko się podejmuje decyzje o budowie nowych siedzib urzędów. Oczywiście z ogromnymi parkingami - do strefy ekonomicznej z urzędasami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jola napisał:
ha,ha akurat urzędnicy to mają miejsca za darmo. Tylko nie rozumiem dlaczego są uprzywilejowani?
którzy urzędnicy mają za darmo???? bo akurat jestem urzędnikiem i nic mi nie wiadomo na ten temat!! Może uświadomisz mnie i resztę osób?? Takie popieprzone podejście że urzędnicy mają za darmo?? Jakie za darmo? To właśnie w urzędników najbardziej uderzają opłaty!! Dlaczego na parkingach dzisiaj było tak pusto?? Bo urzędnicy zostawili samochody i przyjechali komunikacją miejską!! Ja nie chcę nikogo obrazić, ale mnie wkurza takie gadanie, że urzędnicy nie będą płacić! Jeśli człowieku nie wiesz to się nie odzywaj!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam nic przeciwko płaceniu za postój, ale niech mi ktoś odpowie skąd oni te parkomaty wykopali???..bo ani to reszty nie wydaje, ani sms-em nie da się zapłacić. ŻENADA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego parkomat o godz. 11.00 za 2 zł wydał mi bilet na czas parkowania 12.30-13.00? Nie dość, że nie o to chodziło to jeszcze oszukał mnie na pół godziny! Czy coś źle wybrałam? Czy ktoś miał podobny przypadek? Pytałam kilku innych osób ale nikt nie umiał pomóc ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem mieszkańcem strefy. Ponieważ mam kilk mieszkań, to trudno jest mi być wszędzie zameldowanym i mieć "poświadczone" zamieszkanie. Ale mieszkam w strefie. Zameldowałem się tu czasowo na kilka lat, żeby móc kupić karnet "M". Bo w końcu tu mieszkam. Naprawdę. Ale w urzędzie na Krochmalnej, który nie wiadomo czemu jest jedynym miejscem, gdzie można kupić karnet mieszkańca nie chcieli uwierzyć, ze tu mieszkam. Potrzebują zaświadczenia ze spółdzielni (w której o takich zaświadczeniach nie słyszeli), albo umowy najmu. Tak, dokładnie- muszę sam ze sobą podpisać umowę najmu! Żeby udowodnić, że mieszkam w strefie. Bo w dowodzie osobistym mam adres innego mieszkania. Poza tym na Krochmalnej nie mają kasy, więc żeby zapłacić za karnet mieszkańca trzeba jechać na stację PKP na pocztę, a następnie z dowodem wpłaty ZNÓW wracać na Krochmalną! Niestety, nie mogę tam wrócić z dowodem wpłaty, ponieważ nie wierzą mi ze mieszkam w swoim mieszkaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
franek napisał:
Najgorzej to mają chyba pracownicy urzędu skarbowego... dziś cały dzień chodzili po korytarzach i wymieniali się informacjami, gdzie zaparkować za darmo samochód, a pod urzędem puste miejsca - bo płatne. Aż mi się ich szkoda zrobiło
Oni i tak jeżdżą tylko z MPK... Głupio rocznie wydać na karnety do parkowania tyle, ile warte jest ich auto...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
płatne parkowanie ,płatna miłość,płatna uczciwość..... Rozkopali wszystkie ulice w mieście korki a Ratusz wprowadził płatną strefę parkowania..... Powinien nakazać zamknąc wszystkie stacje benzynowe w tym miećie i wprowadzić transport furmankami ..... Dlaczego w Lublnie nie zbudowano poza strefą dodatkowego parkingu??? Dalczego wprowadzając strefę nikt nie usprawnił komunikacji miesjkiej? Warszawa ma strefę ale ma metro ,tramwaje. Proponuje wybudować kila stacji metra nie budąc tuneli i twierdzić bo w Warszawie mają . Jak zwykle po lubelsku by naciagnąć mieszkańca ..... /Jak ktoś chce wiedzieć więcej niech się zapisze do FORTEKLAP wcześniej mi zapłaciwszy /
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BLAAAA napisał:
PORAŻKA!!!!! JESTEM NA KOMPLETNIE NIE Z TYMI STREFAMI PŁATNYMI!!!!! TO PODNIEŚCIE PENSJE TERAZ ZEBY MOZNA BYLO MIESIECZNY WYKUPIC!!!!
Stać Cię na samochód? To stać Cię na abonament.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jola napisał:
ha,ha akurat urzędnicy to mają miejsca za darmo. Tylko nie rozumiem dlaczego są uprzywilejowani?
A w jakim urzędzie pracujący tam urzędnicy mają parkowanie za darmo? Bo chętnie się tam zatrudnię Pracuję na ul. Spokojnej w urzędzie i wykupiłem miesięczny abonament za 150 zł bo u nas szef nic nie mówił że możemy za darmo parkować. Widzę jolu że masz bardzo ciekawe informacje - podziel się proszę z resztą komentujących tu osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urząd Wojewódzki ma spory parking na tyłach budynku, miejsca są też przy UM na rogu Leszczyńskiego i Wieniawskiej. Coś mi się zdaje, że remont nawierzchni na Leszczyńskiego zrobiono dopiero teraz (bo dziura była od czerwca) po to, żeby na "ślepych" odcinkach urzędnicy mogli auta pozostawiać. Tak więc przynajmniej kierownictwo ma gdzie samochody zostawić. A skandalem nie jest to, że 1000 urzędników zrezygnowało z samochodu - choć nie dość, że żyją z naszych podatków, to może dzięki temu pożyją kilka lat dłużej na emeryturze, kosztując nas wszystkich jeszcze więcej dzięki temu. Skandalem jest to, że 100.000 mieszkańców tego miasta cierpi z powodu niedotrzymania terminu przez remontujących wiadukt kolejowy nad ul. Kunickiego. Bo nie dość, że kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców Dziesiątej, os. Kruczkowskiego, Abramowic, Kośminka i Głuska nie ma przez to normalnego dojazdu do centrum, to cierpią jeszcze mieszkańcy Bronowic, os. Przyjaźni i Felina, którzy narażeni są przez to na korki na swoich normalnych trasach dojazdowych. A strefa jest genialnym pomysłem, ale ten, kto ogłaszał przetarg na parkomaty powinien, za karę, z własnej kieszeni zwrócić kierowcom za niewydaną resztę. Ale w końcu można pojechać do centrum i po godzinie 7:30 znaleźć jeszcze miejsce do parkowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprostowania wymaga fakt, że dla urzędu jest bezpłatny parking przy wieniawskiej. Tam rzeczywiście parkowanie jest za darmo ale nic mi nie wiadomo żeby był przeznaczony tylko dla urzędników, nawet włączając w to urząd miejski. Parking jest wykorzystywany również przez innych ludzi pracujących w pobliżu a zaparkowanie po 7 rano jest niemożliwe. Może nie powinienem narzekać w końcu jako urzędas i tak opływam w luksusy i będę żył dłużej (o co w tym chodziło?). Co do parkingu wewnętrznego to jest on przeznaczony dla "wyższego szczebla" i może złamię kolejny mit ale nie tylko tacy są tu zatrudnieni. Pracownicy urzędu jak i inni ludzie pracujący w centrum mają tą samą alternatywę co do dojazdu do pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...